>

Úterý a Čtvrtek
15:00 - 18:00
+420 730 976 848
Mobil
Břenkova 7, Ostrava-Zábřeh
Adresa

Klub ponožka

Náš další projekt se jmenuje Klub ponožka.  Jde o propojení klubů seniorů , veřejnosti a domovů pro seniory. Jednoduše řečeno, senioři  pomáhají dalším seniorům. Konkrétně tak, že pletou ponožky pro babičky a dědečky, kterým  je v pokročilém věku často zima na nohy a kteří žijí v domovech.  Projekt vznikl v Bohumíně , s nápadem přišla předsedkyně tamního  Senior klubu, Hana Práglová. Spolek Počteníčko nápad zrealizoval. Klub ponožka může fungovat všude, kde je klub seniorů nebo skupina lidí, ochotných pomoci. Do Klubu ponožka se může zapojit každý , kdo má chuť pomoci. Věk není rozhodující. Kdo by měl zájem se do projektu zapojit nebo nám pomoci materiálně- shánět či shromažďovat vlněnou přízi, párat starší pletené svetry a vesty, můžete nás kontaktovat na adrese:


kontakt Bohumín: Hana Práglová , tel : 605 252 639 nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

pleteme pro : Domov Jistoty, Domov Cesmína, Charitní Dům pokojného stáří sv. Františka

kontakt Ostrava. : Irena Sekaninová, tel: 736 538 105 nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 


Uvedené projekty realizuje Spolek Počteníčko


vznik : leden 2013
IČO: 01324144
sídlo : Břenkova 7, 70030 Ostrava- Zábřeh, předseda: Ivan Sekanina
Autorská práva a ochranná známka na projekty : Křížovkářská liga a Hodinový vnuk
Spolek Počteníčko převzal v roce 2018 ocenění v rámci Ceny hejtmana Moravskoslezského kraje za společenskou odpovědnost

© Copyright 2019 Hodinový vnuk.

Search