>

Úterý a Čtvrtek
15:00 - 18:00
+420 730 976 848
Mobil
Břenkova 7, Ostrava-Zábřeh
Adresa

PARTNEŘI - PATRONI

S projektem Hodinový vnuk spolupracuje hned několik báječných osobností. Ambasadory Hodinových vnuků jsou aktuálně plavkyně a olympionička Bára Závadová , zpěvačka Markéta Konvičková a herečka Kamila Janovičová .

 

Prvním patronem Hodinových vnuků byl zpěvák a sportovec Ben Cristovao . Spolupracoval s námi dva roky, v letech 2017 a 2018. Sešel se s námi na neformální besedě, fotil se s námi a pozval studenty na svůj koncert. Ben se k nám choval báječně, je pohodový a vstřícný, zkrátka fajn. Máme ho rádi.

 

Až v daleké Austrálii je dlouhodobě naše patronka Bára Závadová. Reprezentantka v plavání, olympionička, držitelka bronzové medaile z ME. V Austrálii trénuje a studuje, domů přijede v červnu. Se studenty se fotila a předávala  jim také lístky na Benův koncert. Propagovala Hodinové vnuky v televizi. Bára je neskutečný dříč, tvrdě maká, aby uspěla na olympiádě. Přitom je skromná a pohodová. Těšíme se, že si s ní zaplaveme a zde se můžete podívat na webové stránky naší plavecké reprezentantky -  http://www.barborazavadova.com.

 

Ambasadorkou Hodinových vnuků je majitelka skvělého hlasu, zpěvačka Markéta Konvičková. Zářila v Super Star i ve Tváři. Má Českého  slavíka v kategorii Objev roku. Studuje v Ostravě a má přítele, který je pilotem. .Markéta dělá jógu a ráda cestuje. S Hodinovými vnuky se fotila, chystáme s ní neformální setkání.Přidáváme také odkaz na webové stránky zpěvačky -  https://www.marketakonvickova.com.

 

Tajemství staré bambitky, tak se jmenuje pohádka, ve které zazářila naše patronka Kamila Janovičová. Tato herečka studovala v Ostravě a za ambasadorku ji navrhli samotní studenti z ostravského Matičního gymnázia. Kamila žije v Praze a hraje v Českých Budějovicích. Těšíme se na setkání a  na společné fotografování.

 

PARTNEŘI PROJEKTU

Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o.
PLETEME MĚSTO
CATNESS DESIGN
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě
AllianceFrançaise Ostrava 
Městská knihovna Sokolov 

MORAVSKOSLEZSKÝ Deník.cz

Matiční gymnázium Ostrava, příspěvková organizace
 
Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s.r.o., střední škola
Gymnázium Františka Živného, Bohumín, Jana Palacha 794, příspěvková organizace
 
Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace
 
Střední odborné učiliště kadeřnické, Praha 8 - Karlín
 
Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní
 
Gymnázium U Libeňského zámku 1, Praha 8
Střední odborná škola sociální o.p.s., Praha 8
SOŠS Praha 8
Mládež ČČK Ostrava

 www.lanpa.cz/cs

  Představujeme Vám pana Milana Pavýzu, profesionálního fotografa, který fotí krásné fotky našich patronů a Hodinových vnuků. Je to nejen nadaný fotograf, ale také skvělý člověk a tímto mu děkujeme za spolupráci.

 

 

© Copyright 2020 Hodinový vnuk.

Search