>

Úterý a Čtvrtek
15:00 - 18:00
+420 730 976 848
Mobil
Břenkova 7, Ostrava-Zábřeh
Adresa

Zapojíte se ?

 

K projektu Hodinový vnuk se může připojit kdokoliv od mateřských škol přes základní , střední a umělecké až po školy vysoké. Platí přitom jednoduchá pravidla, která jsme, jako držitel ochranné známky k projektu Hodinový vnuk, vymezili: První pravidlo požaduje, aby účastník vyplnil a odeslal jednoduchý přihlašovací formulář. A druhým pravidlem je, aby se účastník snažil splnit to, k čemu se zavázal. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, což znamená pravidelné návštěvy v domovech seniorů zhruba 1x za dva týdny. Vítáme ale také občasné návštěvy, třeba jen několikrát ročně, které se týkají především studentských pěveckých sborů a tanečních souborů, divadelních kroužků, dětských kulturních vystoupení, rukodělných dílniček a dalších společných aktivit se seniory . 

 

Formulář pro soubory, skupiny a školy z celé republiky.

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

 

 Individuální přihlášky pro pravidelné a dlouhodobé návštěvy v domovech seniorů zatím přijímáme pouze od zájemců z Bohumína, Ostravy a okolí. Dále z Prahy 8 a sousedících městských částí. Brzy půjde také o oblast Uherského Hradiště , na podzim míříme do Brna. V každém případě budeme přihlášky shromažďovat a pokud se najde více zájemců o Hodinového vnuka i z dalších lokalit, potom projekt zavedeme i tam.

Do projektu Hodinový vnuk se může zapojit každý, kdo má alespoň 15 let a chce věnovat hodinu svého volného času seniorům. Samozřejmě za předpokladu dobrého zdravotního stavu a bezúhonnosti.  Naši Hodinoví vnuci pomáhají při svých návštěvách těm starším a často osamělým lidem zmírnit samotu. Dělají to zdarma, jen pro svůj dobrý pocit. 

Pokud máte skutečně zájem připojit se k projektu Hodinový vnuk , vyplňte jednoduchý formulář a odešlete.

0/4

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

 

 

© Copyright 2020 Hodinový vnuk.

Search